FAQs

Q?

W jaki sposób mogę zapisać się na kurs lub moduł?

A.

Telefonicznie, mailowo lub osobiście. Wszystkie informacje są podane w zakładce kontakt w głównym menu strony.

Q?

Czy szkolenie może odbywać się w mojej firmie?

A.

Tak, oczywiście. CJO Select oferuje także kursy w siedzibie firm klientów. Cena kursu może jednak ulec zmianie, w zależności od odległości położenia firmy od naszej głównej siedziby na ul. Abrahama 1A w Gdańsku. Mamy na myśli głównie firmy położone na obrzeżach Trójmiasta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu omówienia warunków współpracy.

Q?

Jaki kurs powinienem wybrać?

A.

Jeśli chcą Państwo zacząć swoja przygodę z językiem angielskim sugerujemy kurs General English, dzięki któremu nabędą państwo podstawową wiedzę językową. Jeśli Państwa wiedza jest na poziomie średniozaawansowanym, to polecamy państwo wybrać kurs branżowy dostosowany do Państwa zawodu lub indywidualnych potrzeb.

Q?

Czym różni się kurs od modułu?

A.

Kurs to kompleksowy program nauki nastawiony na podniesienie poziomu językowego i zwiększenia kwalifikacji zawodowych słuchacza. Jeśli jednak chcą państwo w krótkim czasie nabyć potrze, wąsko wyspecjalizowane umiejętności z języka angielskiego sugerujemy dobór odpowiedniego modułu, który obejmuje 8 spotkań.

Q?

Na czym polegają warsztaty językowe?

A.

Warsztaty językowe- Workshop są jednorazowym szkoleniem kadry menadżerskiej lub pracowniczej w wybranym, wąsko wyspecjalizowanym temacie np. Skuteczne negocjacje z anglojęzycznym klientem. Mają one na celu pokazać i nauczyć kilku strategii niezbędnych do pracy  w międzynarodowym środowisku.

Q?

Czy istnieje system ratalny?

A.

Tak, oczywiście. Istnieje możliwość opłaty kursu w całości lub w miesięcznych ratach 0%. W przypadku modułu, który obejmuje osiem spotkań możne uiścić opłatę w dwóch ratach.

Q?

Ile trwa semestr i ile godzin obejmuje?

A.

Semestr obejmuje 30 jednostek po 45 minut każda (jedno spotkanie tygodniowo) lub 60 jednostek po 45 minut każda (2 spotkania tygodniowo). Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu w każdym dowolnym terminie w trakcie roku.

Q?

W jaki sposób zostanę przydzielony do grupy?

A.

Każdy słuchacz CJO Select zostaje przydzielony do grupy na podstawie napisania "Placement Test" oraz krótkiej rozmowy w języku angielskim mającej na celu sprawdzenie poziomu biegłości językowej.

Q?

Ile osób przewiduje grupa?

A.

Maksymalna liczba uczestników kursu lub modułu wynosi 6 osób. Wiemy, jak ważne jest indywidualane podejście do słuchaczy. Liczba uczestników warsztatów jest nieograniczona i zależy od ilości osób zainteresowanych szkoleniem.

Q?

Kto prowadzi zajęcia w CJO Select?

A.

Zajęcia w CJO Select prowadzone są przez kadrę z wykształceniem filologicznym i pedagogicznym. Są to lektorzy wyspecjalizowani tylko w wąskich dziedzinach językowych będący pasjonatami swojego zawodu. Osoby te są często aktywnymi zawodowo wykładowcami akademickimi lub nauczycielami w placówkach państwowych.

Q?

Czy istnieje minimalna liczba godzin, którą muszę wykupić?

A.

Tak, o ile zdecydują się państwo skorzystać z przygotowanej oferty CJO Select.

Jeśli interesuje państwa inna ilość godzin zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnej oferty.

Q?

Jakie metody nauczania wykorzystywane są w trakcie nauki?

A.

Każde zajęcia są starannie przygotowywane przez lektorów. Podczas zajęć wykorzystujemy rożne metody pracy tj. podręcznik, video, krótkie prezentacje, materiał audio, dyskusja, burza mózgów, wypowiedzi ustne, zróżnicowane formy pisemne oraz materiały testowe.

Q?

Czy na koniec zajęć dostanę certyfikat poświadczający podniesienie moich kompetencji językowych?

A.

Tak, oczywiście! Na koniec każdego kursu oraz modułu otrzymają państwo poświadczenie poziomu kompetencji językowych.

Certyfikat na życzenie klienta może także zostać wystawiony w języku angielskim.